Klempová Mirka

Hancock /

Mirka Klempová / Recenzia /

Meno Will Smith si bežný človek spája s charakteristickým humorom nositeľa tohto mena, ktorý sa vo väčšine svojich filmov stane hrdinom už len tým, že býva v Štátoch. Hancock nezaostáva, ba tento motív si berie na mušku a pozerá sa naň z druhej strany….

Kroniky Narnie: Princ Kaspián /

Mirka Klempová / Recenzia /

Keď sa deti vrátili zo šatníka, prežili len jedny Vianoce. V Narnii ich bolo medzitým už tisíc tristo a vznikli tam nemalé problémy. Prednedávnom do našich kín pricválal na koni nový princ s menom Kaspián a dal pokračovaniu Kroník nový nádych…

Kroniky Narnie: Princ Kaspián /

Mirka Klempová / Preview /

Od premiéry prvého pokusu priviesť Kroniky Narnie na strieborné plátno ubehli takmer tri roky. Teraz však do kín prichádza závratnou rýchlosťou druhý počin Novozélanďana Andrewa Adamsona- Kroniky Narnie: Princ Kaspián. Podľa informácií, ktoré sa už predrali na svetlo sveta to vraj bude posun vpred.

Hviezdna brána /

Mirka Klempová / Kult /

Šesťdesiate roky minulého storočia sú považované za jedny z najlepších rokov modernej doby, pretože práve v tomto období sa v mimoriadne veľkej miere prejavilo ľudstvo v mnohých podobách, zväčša v umeleckej sfére. Práve na roky šesťdesiate veľa ľudí spomína len v dobrom, čo ešte viac platí v bývalom Československu…

Supernatural: Hrozby z temnoty (preview) /

Mirka Klempová / Televízia /

Mysteriózny seriál Supernatural z produkcie Warner Bros. prekonal očakávania. Keď bol na jeseň roku 2005 spustený, nikto neočakával, že sa dočká svojej tretej série, ktorá sa momentálne vysiela a vyzerá to tak, že len pri magickej trojke nezostane.

Sunshine /

Mirka Klempová / Recenzia /

Naše Slnko zomiera. Ľudstvo čelí vyhynutiu… Týmito vetami sa začína jeden z posledných sci-fi filmov anglickej produkcie, ktorý sa k nám nedávno dostal na DVD. Jadrom príbehu je cesta vesmírnej lode Icarus 2 k Slnku, ktoré sa snažia opäť naštartovať veľkou bombou, pretože už pomaly zhasína.