Seriál Lost / Stratení patrí v krajine svojho pôvodu (USA) medzi najpopulárnejšie televízne programy súčasnosti (je tomu tak asi všade, kde sa vysiela). Vytvoril ho J.J. Abrams, ktorý stojí aj za u nás veľmi dobre známymi a obľúbenými seriálmi Felicity a najmä Alias. V súčasnosti sa ako režisér podieľa na filme Mission Impossible III s Tomom Cruisom v hlavnej úlohe.

Väčšina z Vás asi tento seriál nepozná, v skratke si teda povieme o čo ide. Príbeh sa začína letom 815 zo Sydney do Los Angeles. Lietadlo havaruje a niekoľko ľudí sa ocitne na opustenom ostrove. Na tom ešte nič nie je. Začínajá sa však diať rôzne veci a stroskotanci postupne zisťujú, že na ostrove nie sú až tak sami. Seriál by sa dal označiť za dobrodružný mysteriózny thriller. Údajne (nemal som možnosť ho vidieť, tieto informácie sú teda z druhej ruky:) je nakrúcaný veľmi zaujímavým a pútavým štýlom.

Web sídli na adrese Lost.CinemaView.sk

Momentálne tu nájdete opis niekoľkých epizód z prvej série, obrázky do pozadia (tzv.: wallpapers), titulky k seriálu, pár noviniek… Stránka sa ešte len rozbieha, tak jej doprajme trochu času. Postupne sa na nej toho bude objavovať ďaleko viac. Taktiež sa hľadajú spolupracovníci, ktorí by pomáhali pri tvorbe webu. Ak ste teda fanúšikom, neváhajte a ozvite sa. Určite sa tu pre Vás niečo nájde :o).

Na záver len uvediem:), že tento web pripravujeme v spolupráci s portálom Scifi-Guide.net