Určite ste si už všimli, že sme spustili už skôr ohlasovanú novú verziu portálu. Nešlo všetko podľa nášho plánu a ani dnes to ešte nie je hotové. Počas vývoja novej verzie nám neprijal osud a niekoľko nami nezavinených udalostí spôsobilo odklad spustenia.

Poslednú nedeľu bol teda konečne nový portál spustený. Ako som už spomínal nie je to ešte na 100% dokončené. Od stredy večera, kedy som sa dotrepal z Trnavy domov do Spišskej Novej Vsi, sa na tom opäť začalo intenzívne pracovať a počas víkendu bude dúfam všetko podstatné hotové. Na niektoré veci sa pri štarte zabudlo (kedže som pri tom nebol, na byte v Trnave zatiaľ nemám pripojenie k internetu), iné sa nestihli. Dôležité pre nás je to, že konečne máme vlastný publikačný/redakčný systém. Nie sme už teda obmedzovaný v napĺňaní našich plánov.

V najbližších dňoch pribudne na hlavnej stránke vyhľadávanie a RRSka. Pravdepodobne dôjde k menším „doľadovačkám“ grafiky. Viac práce nás čaká ešte pri článkoch a komentároch. Zatiaľ je to také provizórne. Dnes by sa mali objaviť nové hodnotenia v recenziách, momentálne sú tam tie z minulej verzie.

Pribudli nám aj nové rubriky Soundtrack a Kniha vs. Film. V prvej menovanej vám budeme dvakrát do mesiaca prinášať recenzie na rôzne aktuálne aj staršie zaujímave soundtracky. V rubrike Kniha vs. Film budeme s rovnakou periodicitou prinášať kritický pohľad na filmy a ich knižné predlohy.

V pláne máme niekoľko ďalších noviniek a služieb, ktoré uvedieme do praxe hneď ako to bude možné. V týchto dňoch sa snažíme zachytiť odozvu na novú verziu, aby sme to mohli dotiahnuť a vylepšiť. Radi teda privítame aj vaše názory a nápady.