Tento editorial som začal písať už veľmi dávno. Rôzne udalosti a povinnosti mi však nedovolili dokončiť ho. Pôvodne som chcel písať o našom fóre, ale o ňom už asi všetci viete. Týmto by som vás chcel vyzvať, aby ste naň nezabúdali, navštevovali ho a hlavne diskutovali;).

Dnes si viac povieme o súčasnej situácii portálu CinemaView.sk. Nie je to také, ako by sme chceli. Článkov je pomenej, aktualizácia nepravidelná. Vysvetlenie je však veľmi jednoduché. Škola. Väčšia časť redakcie patrí medzi školopovinných. Niektorí z nás práve v týchto dňoch maturujú, iní majú skúškové obdobie na vysokej škole. Situácia by sa mala dostať do normálu po 1. júne a určité veci naznačujú, žeby to mohlo byť ešte lepšie ako pôvodne. Čaká vás viac článkov, viac zaujímavejších článkov;).

Už niekoľko mesiacov pripravujeme novú verziu portálu, ktorá prinesie zlepšenie v každom smere oproti súčasnému stavu. Konečne budeme mať kompletne náš vlastný redakčný systém, ktorý bude spĺnať všetky súčasné požiadavky. Pripravujeme kopec noviniek a nových služieb. Spustenie plánujeme na leto (máme stanovený presný dátum, ale zatiaľ si ho necháme pre seba:).

Začiatkom mesiaca sme opäť rozbehli „náborovú kampaň“. Aj týmto by som chcel všetkých potencionálnych záujemcov vyzvať k tomu, aby sa nebáli a aspoň to skúsili;). Pre tentoraz je to z tohto kratučkého editoriálu všetko. Ak bude nabudúce viac času, rozpíšem sa;).