Filmový magazín CinemaView.sk sme začali vydávať pred takmer troma rokmi. S približovaním dňa osláv narodenín (28. august) sa čoraz viac pozeráme na nadchádzajúci štvrtý rok nášho fungovania. Vkladáme do neho očakávania splnenia našich plánov a ambícií.

Jedným z našich dlhodobých cieľov je prinášať vám, čitateľom, kvalitnejšiu a bohatšiu ponuku obsahu a služieb. Prvým krokom k naplneniu tohto cieľa sa stal náš minulotýždňový vstup do projektu SvetSeriálov.com. Je to súčasť našej reakcie na zvýšený záujem o seriály a rast ich popularity.

SvetSerialov.comTento projekt sa venuje sledovaniu najmä aktuálneho diania v oblasti úspešných a zaujímavých seriálov. Hlavne tých, ktoré máme možnosť sledovať na Slovensku, prípadne sa tak v blízkej budúcnosti stane. Hneď po našom vstupe do SvetaSeriálov sa začalo pracovať na jeho vylepšeniach, rozšírení redakcie, čo bude samozrejme viesť k pestrejšej ponuke článkov a informácií.

SvetSeriálov.com bude vhodne dopĺňať naše súčasné aktivity v oblasti televíznych seriálov a poskytne nám bázu pre ich ďalší rozvoj. Čoskoro dôjde aj k prepojeniu s hlavnou stránkou magazínu CinemaView.sk. Pevne veríme, že si nájde medzi vami pravidelných čitateľov.