Sedem rokov je pomerne dlhá doba, špeciálne pre internetový časopis v slovenských podmienkach. Zažili sme lepšie i horšie časy, stále však napredujeme.

Predminulý rok patril k najslabším, aké sme zažili. Keď sme začínali, boli sme takmer všetci ešte študenti a mnoho skvelých ľudí opustilo našu redakciu, najmä preto, že skončili školu. Napriek tomu sa nám darí stále zvyšovať kvalitu našich článkov. Aj samotná stránka CinemaView.sk prešla za uplynulých 7 rokov troma zmenami dizajnu a kompletným vylepšením systému. Popritom hľadáme nových autorov do tímu, píšeme články, organizujeme filmové podujatia a spustili sme ďalší projekt filmových trailerov. Tento rok sme dokonca začali s videorecenziami filmov.

Green Lantern (2011)

Preto u nás nájdete skôr kvalitu ako kvantitu. Aj filmy niekedy recenzujeme o niečo neskôr po premiére. No vďaka digitálnym premietačkám budú čoskoro dostupné premiéry aj pre nás mimobratislavských a na to sa tešíme (doteraz sa filmy distribuovali len na celuloidoch a tak to trvalo dlho). Veríme, že aj vďaka tomu budeme môcť vytvárať recenzie čoraz aktuálnejšie.

Doteraz sme vydali viac ako 1800 článkov – každý napísaný s chuťou a zanietením. Kvalitné čítanie o filmoch a seriáloch, autorské články, zaujímavé filmové správy, to je a vždy bude CinemaView.sk.

Za všetkým stoja ľudia. A za ich nezištnú prácu, by som sa chcel všetkým súčasným aj bývalým redaktorom, našim grafikom, programátorom, priateľom a dobrovoľníkom poďakovať.

Ďakujem aj vám, že nás čítate, nechávate nám často inšpiratívne komentáre k článkom, odporúčate svojim priateľom a napomáhate tak šíriť povedomie o našej práci.