Takže ako začať. Včera som sa vrátil z dvoj- týždňovej dovolenky v Bulharsku a okrem dobrej nálady, oddychu a opálenej pokožky som si priniesol ešte jednu novinku. Zasnúbil som sa :). Tou šťastnou je moja dlhoročná priateľka Katka a prsteň, ktorým som ju obdaril, si môžete pozrieť aj vy, stihol som ho vopred odfotiť :).

/Len tak pre zaujímavosť, podobnú udalosť mal nedávno zažiť náš vynikajúci redaktor Maroš Šarkozy, ktorý očakáva(l) prírastok do rodiny. Za celú redakciu želáme veľa šťastia v ďaľšom živote!

Dosť bolo osláv, prejdime k pracovným záležitostiam. Kým som tu nebol, moc sa toho nezmenilo. Michal odviedol poctivú robotu za čo mu patrí moja vďaka, ĎAKUJEM Michal. Články vychádzali tak ako mali a až na jednu nepríjemnosť ohľadom recenzie na film Tajomstvo slov, ktorú som akosi nestihol zrealizovať pred odchodom, šlo všetko podľa plánu.

Recenzie na spomínaný film sa dočkáte hneď ako to bude možné. Naše novinkové predsavzatie sa nám darí plniť tak na 89%, ale tieto dni hovoria o percentuálnom zvýšení tejto položky, a to z jednoduchého dôvodu, a totiž, že Miško Baláž bol podobne ako ja, 2 týždne vycestovaný, je už však doma a je aj patrične „nažhavený“ do ďalšej roboty.

Okrem noviniek bude čoraz viac dostávať priestor vo veľkých článkoch a že si to aj zaslúži dokázal profilom Luca Bessona, ktorý bol zhotovený prakticky na kolene a za päť dvanásť. Odmena bude sladká. Ďalšie príležitosti. Už dnes sa objaví jeho ďalší profil, profil o človeku, ktorý je filmovou ikonou už dlhé roky a nie je ním nik iný ako Donald Sutherland. Zajtra prichádza do kín jeho nový film Spýtaj sa prachu, takže si môžete čakanie na tejto snímok skrátiť napríklad aj prečítaním tohto profilu.

Aktivitou hýri aj Filip Dóša a neprestajte prispeva do novinkovej sekcie za čo mu patrí takisto moja vďaka. Filip a Michal spoločne s Veronikou Mackovou vytvorili silnú trojku s ktorou je radosť pracovať.

Okrem nich sa nám ozvalo pár ďalších uchádzačov o spoluprácu pre cinemaview. Záujem nás samozrejme teší a budeme zohľadňovať všetky aspekty, aby sme každým krokom tešili stále viac a viac vás, našich čitateľov, pre ktorých toto všetko robíme.

Už čoskoro sa objaví prvá novinka od človeka, ktorý veľmi plodne pôsobí na česko-slovenskej databáze a potešujúce je hlavne to, že sa nám ozval on sám. Jeho meno a jeho ďalšiu prácu pre nás je ešte predčasné prezrádzať, máte sa však na čo tešiť, pretože tento ANONYM v sebe ukrýva veľký kus talentu.

Okrem týchto novátorov sa do práce vracia aj Lenka Čepková, ktorá už pilne pracuje na profile Salmy Hayekovej, ktorá podobne ako Donald prichádza zajtra do našich kín v spomínanej vecičke Spýtaj sa prachu. Okrem nej sa po dovolenkovom oddychu zapojí do písania aj ostatná skupinka na ktorú ste boli na našej stránke doteraz zvyknutí.

A čo ďalej. To najdôležitejšie by malo vybuchnúť 1.9. Nepredbiehajme však. No ak pôjde všetko podľa plánu, september odštartujeme v novom šate, držme si preto všetci palce!

Na záver snáď len môj sľub, že aj naďalej budeme tvrdo makať, aby sme vás mohli uspokojiť, či už novými rubrikami, rôznorodými článkami alebo jednoducho tým, že sme. Tešíme sa z toho, že vás na našu stránku „klikáva“ každým dňom čoraz viac. Ďakujeme!

Krásny zvyšok leta s našou najväčšou láskou, filmom!