• Fawless, tak sa bude volať nový film s Michaelom Caineom, ktorý si zahraje skromného vrátnika, ktorý sa po tom, ako jeho chorej manželke nevyplatia zdravotnú poistku rozhodne spolu s Demi Moore vykradnúť obrovský a renomovaný obchod s diamantmi, kde dokonca sám pracuje.
  • James Gray sa pustil do nakrúcania akčnej krimi drámy We Own The Night, v ktorej hlavné postavy stvárnia nádejný adepti do prvej hereckej ligy Joaquin Phoenix a Mark Wahlberg, ktorí si už spolu pod Grayovov taktovkou zahrali už v krimi The Yard (2000). Phoenix stvárni brata a syna, chrániaceho svoju rodinu pred ruskou mafiou, v ktorej má poslednú dobu prsty aj on. Keďže sa ako jediný z rodiny odmietol staťť „mužom zákona“ svoju nelegálnu činnosťť a kontakty úspešne zatajuje.
  • Nedávno sme Vás informovali, že famózny slovenský režisér Juraj Jakubisko začal nakrúcať veľkolepý, vysokorozpočtový veľkofilm o grófke Báthoričke, no nevedeli sme, kto sa ujme hlavnej úlohy. Dnes už to meno máme. Stala sa ňou holandská herečka Jamke Janssen, ktorú sme mohli napríklad vidieť v comicsových X-Menoch.
  • 24. januára nás navždy opustil, nie príliš známy herec, brat Seana Penna – iba 43-ročný Chris Penn. Mohli sme ho vzhliadnuť vo filmoch ako napríklad Made in America, Gauneri či Starsky and Hutch. Nech odpočíva v pokoji.
  • Len pred nedávnom dobilo (ešte niekde aj dobíja) kiná po celom svete štvrté pokračovanie Harryho Pottera a pred pár dňami sa začalo s nakrúcaním piateho dielu s podnázvom Fénixov rád. Po Chrisovi Columbusovi, Alfonsovi Cuáronovi a Mikeovi Newilleovi zasadol na režisérsku stoličku David Yates a scenár napíše Michael Goldenberg (Posteľ plná ruží). Premiéra je stanovená na koniec júna 2007.