Art Film Fest 2019

27. Medzinárodný filmový festival Art Film Fest predstavil svoju vizuálnu identitu. Je zosobnená tvárou mladej ženy ako symbolom najpočetnejšej profilovej i vekovej skupiny festivalového publika. Dôraz je akcentovaný na termín a miesto konania festivalu, ktorý sa už po štvrtý raz bude konať v Košiciach.

Grafický návrh pochádza z dielne CODES CREATIVE, spoločnosti, ktorá vytvorila aj nové logo najväčšieho slovenského filmového festivalu. ,,Aktuálny vizuál má v prvom rade komunikovať termín a miesto konania festivalu. Fotografia a grafické výrazové prostriedky slúžia na odkomunikovanie atmosféry Art Film Festu s cieľom osloviť čo najširšie, ale hlavne mladé publikum. Chceme, aby sa festival stal významným bodom na bohatej mape kultúry Slovenska,“ uviedla kreatívna zložka štúdia CODES CREATIVE.

Art Film Fest patrí medzi najväčšie slovenské filmové podujatia. Jeho aktuálny ročník ponúkne v dňoch 14. – 22. júna 2019 všetkým filmovým fanúšikom a fanúšičkám bohatý program, kreovaný snímkami z celého sveta, sprevádzanými účasťou ich tvorcov a tvorkýň. Sedemnásť programových sekcií naplnia stovky diel najrôznejších žánrov. Chýbať nebude bohatý sprievodný program – hudba, výtvarné umenie či inšpiratívne prednášky a diskusie. Predpredaj vstupeniek na aktuálny ročník festivalu začne 15. apríla 2019, všetky informácie ponúkne webstránka www.artfilmfest.sk.